Yedi23

Yedi23; 2006 yılından günümüze kadar, 360 derece dijital pazarlama çözümleri sunan bir Dijital Reklam Ajansıdır. Yaratıcı fikir, pazarlama stratejisi, ölçümleme ve inovasyonu aynı potada eritip, marka ve hedef kitle arasındaki köprüyü en etkili biçimde kurmayı mümkün kılar.

Cümlelerin dijital ekranlardaki en iyi karşılığını arayan, 4 kişi ve 1 kediden oluşan, genç, dinamik ve yaratıcı bir ekibiz. Dijital iletişim, sosyal medya yönetimi ve mobil uygulamalar konusunda standart hizmetleri konuşmak yerine bu standartları değiştirmek için her geçen gün biraz daha çok çalışırız.

Ne iş olsa yapmayız, işimiz dijital iletişim ve sosyal medyanızın yönetimidir. Bu mecralarda yaratıcı fikirler üretir, tasarım yapar, kampanyalar oluşturur, videolar çeker ve yayınlarız. Mobil uygulamaların önemini unutmayız. Sınırları genişletip çerçevelerin dışına taşmak bizim işimiz ve bunu sizinle birlikte yapmayı severiz.

Beraber bir kahve içip, ihtiyaçlarınızı gözden geçirmek ve firmanız için en etkili dijital pazarlama çözümlerini önermek için;

Bize Ulaşın
*Yedi23, Google Partner Ajansıdır.


Müşterilerimiz

2006 yılından günümüze kadar birlikte çalışmaktan keyif duyduğumuz 78 markaya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tamamladığımız 914 projenin bize kazandırdığı deneyim ile yeni markaları ailemize katmak için sabırsızlık duyuyoruz. (Resmiyete kavuştuğumuz 2012 yılından günümüze; 53 Marka, 426 proje.)